استقبال بحرین از «لاپید» جنایت علیه منافع و مصالح امت اسلامی است - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
بین الملل » استقبال بحرین از «لاپید» جنایت علیه منافع و مصالح امت اسلامی است

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی به نقل از المیادین، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» به سفر «یائیر لاپید» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به منامه، پایتخت بحرین واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس سفر وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به بحرین را به شدت محکوم کرد. وی در این زمینه گفت: میزبانی از مقام رژیم صهیونیستی در بحرین قابل قبول نیست.

این عضو جنبش حماس در ادامه نیز اظهار داشت: واقعیت این است که استقبال مقامات حکومت بحرین از وزیر خارجه رژیم اشغالگر صهیونیستی یک جنایت علیه منافع و مصالح امت اسلامی محسوب می شود.

لاپید امروز پنجشنبه وارد بحرین شد. وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در اولین سفر رسمی خود به بحرین سفارت این رژیم را در منامه افتتاح خواهد کرد. طرف‌های صهیونیستی و بحرینی همچنین چند توافقنامه امضا خواهند کرد.

با این حال، در بیانیه وزارت خارجه رژیم صهیونیستی به عنوان این توافق‌ها اشاره‌ای نشده است. تل‌آویو و منامه همچنین یک خط هوایی مستقیم از بحرین به فلسطین اشغالی افتتاح خواهند کرد که در طول هفته دو پرواز انجام خواهد داد.

«عیدال رول» معاون وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی درباره افتتاح این خط هوایی گفت: بحرین یکی از مقصدهای تجاری مهم برای اسرائیل است و افتتاح خط هوایی میان دو طرف یک گام راهبردی مهم خواهد بود.

بحرین در سپتامبر سال ۲۰۲۰ با وساطت دولت وقت آمریکا به ریاست «دونالد ترامپ» توافقنامه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی موسوم به «توافق‌های آبراهام» را امضا و رسماً با تل‌آویو روابط دیپلماتیک برقرار کرد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان