نیروی انتظامی از نظام دینی و اسلامی محافظت می کند - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
متفرقه » نیروی انتظامی از نظام دینی و اسلامی محافظت می کند

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، آیت الله سید احمد خاتمی در مراسم عزاداری دهه آخر ماه صفر و در جمع کارکنان انتظامی استان فارس در مجتمع طلاییه شیراز، با بیان اینکه جنس نهضت انقلاب اسلامی همان جنس نهضت امام حسین (ع) است، اظهار داشت: عاشورا تا قیامت ادامه دارد و یاران سید الشهدا (ع) تنها آن ۷۲ نفر نبودند.

وی با بیان اینکه امروز سنگر نظام اسلامی ما همان سنگر سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) است، افزود: همه شهدای ما به ویژه شهدای مدافع حرم و سردار “حاج قاسم سلیمانی” اگر در کربلا بودند، یاران امام حسین (ع) چندین برابر می‌شدند.

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از سخنان خود به تفاوت‌های نیروهای مسلح ایران اسلامی و سایر کشورهای دنیا اشاره کرد و گفت: اولین تفاوت این است که نیروهای مسلح در ایران اسلامی عقیدتی هستند، یعنی خدمتشان به نظام اسلامی از روی عقیده است.

آیت الله خاتمی اظهار داشت: تفاوت دیگر نیروهای مسلح ایران اسلامی با سایر کشورهای دنیا این است که آنها حافظ دیکتاتور و یا یک خاندان هستند، اما نیروهای مسلح ما حامی دین خدا و مکتب هستند.

وی مردمی بودن را یکی از ویژگی‌های مهم نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: نیروهای مسلح دنیا از مردم جدا هستند، این در حالی است که نیروهای مسلح ما مردمی و در دل مردم جای دارند.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: یکی از تفاوت‌های اساسی و بسیار مهم نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با سایر کشورها، وجود فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که فردی مجتهد، فقیه، عارف و عاشق اهل بیت (ع) هستند و این در هیچ جای جهان دیده نمی‌شود.

آیت الله خاتمی با تأکید بر اینکه کارکنان نیروی انتظامی قدر جایگاه خود را بدانند، گفت: کارکنان ناجا از نظام دینی و اسلامی محافظت می‌کنند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان