شما اینجا هستید
متفرقه » پیشرفت‌های استان بوشهر فوق العاده است

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری شنبه‌شب در نشست با وزیر کشور اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی است و در حال حرکت به سمت تمدن اسلامی است.

وی با اشارخ به اینکه استان بوشهر به زودی به عنوان الگوی تمدن اسلامی مطرح خواهد شد ادامه داد: پیشرفت‌های بسیار خوبی در استان حاصل شده است و الگوی تنظیم سند توسعه دانش بنیان عرصه اقتصاد و فرهنگ در کشور است.

امام جمعه بوشهر به اهمیت خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی ایران یک افق نوین است که هر روز شاهد تاثیرگذاری بیشتر در سطح منطقه و جهان هستیم.

وی خدمت در نظام اسلامی را یک عبادت سیاسی خواند و اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران آمده است تاریخی که اهل بیت عصمت رقم زدند را دوباره احیا کند و اندیشه‌ها و اهدافی که خداوند برای انسان رقم زده را تحقق ببخشد.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی عبادت است، خاطرنشان کرد: این نوع خدمت یک مدل برای تمامی کشورهای جهان که به دنبال پیشرفت بر اساس عدالت و انسانیت هستند، است.

وی به تاریخ پرافتخار استان بوشهر در مقابله با استعمار و استکبار اشاره کرد و گفت: بوشهر پایتخت مبارزات ضد استعماری است و این موضوع را در برهه‌های مختلف تاریخی ثابت کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تاکید کرد: علما و بزرگان این دیار در برابر آنها ایستاده‌اند تا جایی که از انگلستان در بوشهر جز گورستانی باقی نمانده است.

وزیر کشور برای حضور در مراسم معارفه استاندار بوشهر به این استان سفر کرده است.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان