شما اینجا هستید
اقتصاد و بازار » ضرورت تعامل دستگاه‌های خدمات رسان جهت اجرای طرح مسکن ملی در واوان

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، مسعود مرسلپور عصر سه شنبه در جلسه رسیدگی به مسائل و موانع اجرای طرح مسکن ملی اظهار داشت: دولت جدید تاکید فراوانی بر تأمین مسکن بویژه برای اقشار ضعیف دارد و اجرای طرح مسکن ملی نیز در همین راستا در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه ۸۰۰ خانواده واجد شرایط اسلامشهری در این طرح ثبت نام کرده و منتظر هستند تا در اسرع وقت صاحب خانه شوند افزود: اداراتی همچون آب، برق، گاز و مخابرات باید نهایت همکاری را در راستای تأمین خدمات مورد نیاز در روند احداث واحدها و همچنین پیش بینی لازم جهت اتصال انشعابات پس از تکمیل آنها داشته باشند.

فرماندار اسلامشهر ضمن قدردانی از همکاری شهرداری اسلامشهر و دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهرستان جهت صدور پروانه ساخت گفت: با هماهنگی به عمل آمده در هفته جاری پروانه ساخت این واحدها توسط شهرداری منطقه سه اسلامشهر صادر خواهد شد و مسکن و شهرسازی نیز تا روز یکشنبه هفته آتی به تعهدات خود در این زمینه عمل خواهد کرد.

مرسلپور در ادامه عنوان داشت: برنامه ریزی های لازم جهت تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر در روز اربعین حسینی نیز انجام شده و ان شاالله مراسمی در شأن این دو شهید عزیز در شهرستان برگزار خواهد شد.

وی همچنین به تداوم اجرای طرح مواسات و توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در این مرحله از اجرای طرح مواسات کارگران فصلی که در حال حاضر مشغول به کار نیستند نیز با محوریت اداره کار تحت پوشش قرار می‌گیرند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان