شما اینجا هستید
جامعه » توزیع ۳۳ میلیارد تومان کمک توسط ستاد اجرایی فرمان امام در همدان

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، آیت الله حبیب الله شعبانی عصر چهارشنبه در ششمین مر حله از توزیع کمک‌های مومنانه ستاد اجرایی حضرت امام (ره) که با حضور مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) همدان برگزار شد، اظهار کرد: در دوره‌های مختلف کمک‌های مومنانه، بالغ بر ۳۳ میلیارد تومان در سطح استان همدان کمک‌های مومنانه توسط ستاد اجرایی بین نیازمندان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه در این مرحله، هزار و چهارصد بسته معیشتی و لوازم التحریر در بین نیازمندان توزیع خواهد شد، گفت: از آنجا که در آستانه آغاز سال تحصیلی هستیم و حداقل مبلغ برای تهیه یک بسته لوازم التحریر در وضعیت موجود نزدیک به ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود، بنابراین در این مرحله از رزمایش در کنار ۵۱۰۰ بسته معیشتی، ۵۳۰۰ بسته لوازم التحریر نیز در دستور کار قرار گرفته است.

امام جمعه همدان افزود: امیدواریم نیازمندی در کشور وجود نداشته باشد و نتوانیم فردی را مشاهده کنیم که نیاز به این بسته‌ها داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه در مدت چندین ماه گذشته، مردم ایران ظرفیت خوبی از خود در عرصه نوع دوستی نشان دادند، مطرح کرد: هم به لحاظ ملیت و هم به لحاظ تعالیم اهل بیت (علیهم السلام) و دین اسلام در کشور ما نوع دوستی خوبی وجود دارد که مانند آن را نمی‌توان در جای دیگر مثال زد.

نماینده ولی فقیه در همدان افزود: هیچ ایرانی مسلمان و انسان آزاده‌ای را نمی‌توان نام برد که یک خانواده درگیر مشکلات اقتصادی را مشاهده کند و او نسبت به این مسئله بی‌توجه باشد.

وی با اشاره به مشکلات موجود در مناطق مختلف کشور، یادآور شد: پس از آنکه مشکلی در هر استانی به وجود می‌آید، شاهد سیل اقدامات و نوع دوستی‌ها از سراسر کشور برای کمک‌رسانی و خدمت به مردم آن منطقه هستیم و این گویای حس انسان دوستی در کشور است.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان