شما اینجا هستید
سلامت » تزریق روزانه ۲۷۰۰ دُز واکسن کرونا در الیگودرز

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، محمدرضا نیکبخت امروز سه شنبه در دیدار با امام جمعه الیگودرز اظهار داشت: از همکاری‌های حجت الاسلام سرلک با شبکه بهداشت و درمان شهرستان الیگودرز کاملاً آگاه هستم و از ایشان به واسطه نقش مؤثر در این رابطه تشکر می‌کنم.

وی بیان داشت: روزانه بین دو هزار تا دو هزار و ۷۰۰ دوز واکسن کرونا در الیگودرز تزریق می‌شود که این امر به نوبه خود تا کنون نسبت به جمعیت خوب پیش رفته است و در این راستا سن واکسیناسیون را تا ۳۵ سال پایین آورده‌ایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان افزود: علاوه بر دو مرکز بزرگ واکسیناسیون در شهرستان الیگودرز یک مرکز واکسیناسیون در دانشکده پرستاری برای واکسینه کردن شش هزار دانشجو در این شهرستان آماده تزریق واکسن کووید ۱۹ است.

نیکبخت گفت: به لطف خداوند بزرگ یکی از بهترین بیمارستان‌ها که در ارائه خدمات به بیماران کرونایی خوش درخشیده است بیمارستان شهید «ولیان» الیگودرز است و توانسته‌ایم به مدد کادر درمانی و مدافعان سلامت این بیمارستان، آمار مرگ بر اثر کرونا کنترل شود.

وی عنوان کرد: امروز شاهد مدیریت هماهنگی در شبکه الیگودرز هستیم و در آینده نزدیک شاهد به ثمر نشستن بیشتر پیگیری‌ها در بخش‌های درمانی آموزشی و بهداشتی هستیم.

حجت الاسلام سرلک امام جمعه الیگودرز نیز بیان داشت: کادر درمان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیرو فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در خدمت به نظام اسلامی و مردم سنگ تمام گذاشته‌اند.

وی گفت: تریبون مقدس نماز جمعه متعلق به نظام اسلامی و مردم انقلابی است و مردم توقع دارند خواسته‌های خود را از این تریبون به مردم بازگو کنیم که در این راستا نقدهای ما در جهت تقویت و تعامل و همکاری سازنده مطرح می‌شوند تا بتوانیم بیشتر به مردم خدمت کنیم.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان