شما اینجا هستید
ورزش » سایت کوره: استقلال بدون قایدی هم تیم قدرتمندی است

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۲۱:۳۰ فردا دوشنبه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه زعبیل امارات به مصاف الهلال عربستان می‌رود.

سایت عربی زبان «کوره» از این مسابقه به عنوان یک آزمون سخت و دشوار برای الهلال یاد کرد و نوشت: «الهلال بعد از کسب مقام دوم در گروه نخست مرحله گروهی با کسب ۱۰ امتیاز از ۶ مسابقه صعود کرد در حالی که استقلال با ۱۱ امتیاز از ۶ مسابقه به عنوان صدرنشین گروه سوم به مرحله بعد رسید. الهلال باوجود تقویت در نقل و انتقال تابستانی و همچنین به خدمت گرفتن ژاردیم به عنوان سرمربی، بعد از گذشت سه هفته از لیگ عربستان چهره واقعی خود را نشان نداد.»

به نوشته کوره، الهلال در بازی با مقابل استقلال «عبدالله عاطف» را که در جریان بازی تیم ملی عربستان مصدوم شده بود و همچنین «محمد کنو» را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد در حالی که «سلمان الفرج» با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت آماده بازی است.

این سایت عربی زبان همچنین نسبت به قدرت استقلال به تیم الهلال هشدار داده است: «استقلال یکی از قدرتمندترین تیم‌های قاره محسوب می‌شود و باوجود جدایی چند بازیکنش به باشگاه‌های دیگر از جمله مهدی قایدی که به شباب الاهی دبی رفت، بازیکنان دیگری را برای جبران این غیبت‌ها جذب کرد.»

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان