۲۴۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان شناسایی شد/بستری کودک۲ساله - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سلامت » ۲۴۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان شناسایی شد/بستری کودک۲ساله

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، سیدعلیرضا مروجی، ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۲۴۵ هزار و ۸۹۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۵ هزار و ۸۴۰ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۷۲ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۵۹ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و ۱۳ بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

بستری کودک دو ساله

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در کاشان شبانه روز گذشته دو و حداکثر سن آنها ۸۵ سال بوده است، ابراز داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۱ بیمار جدید به شکل موقت بستری شده‌اند که ۷۵ مورد در کاشان و ۶ مورد در آران وبیدگل بوده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۷۹۲ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۶۶۰ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۳۲ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری بوده‌اند که ۳۳۵ مورد به شکل بستری موقت بوده است.

مروجی از بستری ۸۴ بیمار جدید بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۷۶ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و هشت نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

فوت ۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

وی بیان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت یک آقای ۸۳ ساله و یک خانم ۶۶ ساله بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۲۴۲ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۴۵ هزار و ۲۲۱ مورد افزایش یافت.

تزریق ۱۹۱۵۹۳ دز واکسن در کاشان

وی در ارتباط با میزان تزریق واکسن در کاشان نیز گفت: تاکنون ۱۲۱ هزار و ۷۰۷ نفر دز نخست و ۶۹ هزار و ۸۸۶ نفر نیز دُز دوم واکسن کرونا را در کاشان دریافت کرده اند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان