شما اینجا هستید
سیاست » آئین معارفه مسئول بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی, مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، حجت‌الاسلام و المسلمین اکبری نماینده ولی فقیه و سردار موحد جانشین فرماندهی سپاه امام علی ابن ابی الطالب (ع) قم، مسئولین استان و تعدادی از اساتید و مدیران حوزه علمیه قم در مرکز بسیج اساتید استان قم برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام نبوی مسئول سابق بسیج اساتید و گفت: در این مدت اقداماتی از جمله تغییر در کمیسیون‌ها صورت گرفت که در هر معاونت شاهد کمیسیون‌های کاری بودیم برای مثال در قسمت پژوهش که از فرآورده‌های ذهنی برای مسائل روز استفاده می‌کند.

وی در ادامه عنوان کرد: که ۱۴ انجمن علمی تشکیل شده؛ حدود هشتاد نفر از اساتید حوزه علمیه و علوم انسانی در مجموعه به‌کارگیری شدند و به فوریت‌های پژوهشی جامعه می‌پردازند و مجله‌ای با عنوان حوزه انقلابی توسط این مرکز منتشر شد که تاییدیه معاون آموزشی حوزه علمیه کشور را کسب و برای اساتید حوزه علمیه کل کشور و ائمه جماعت مساجد تهیه شد.

حجت‌الاسلام نبوی افزود: توزیع خبرنامه‌های مکتوب توسط این مرکز با عنوان (نبا) میان اساتید حوزه صورت گرفته و خبرنامه الکترونیکی آن جهت مشاهده اساتید در سطح کشور به وجود آمد.

مسئول سابق بسیج اساتید ادامه داد: از جمله اقدامات این مرکز می‌توان به رصد مجموعه‌های زاویه دار با انقلاب اسلامی که به فعالیت می‌پرداختند اشاره کرد و مرکز بسیج اساتید حوزه علمیه نخستین جایی بود که نسبت به آگاه سازی سند ۲۰۳۰ اقداماتی را انجام و بیانیه‌ای را منتشر کرد.

وی همچنین به برگزاری دوره‌های مدیریتی جهت توانمندی در صحنه‌های مختلف اشاره کرد.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در پایان از زحمات و خدمات ارزشمند حجت‌الاسلام نبوی مسئول سابق این مرکز تقدیر و حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری نماینده ولی فقیه در سپاه علی ابی الطالب (ع) قم با حفظ سمت به عنوان مسئول جدید بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم معرفی شد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان