وقوع یک فاجعه زیست محیطی در حریم شهر تهران با ساخت ویلاهای لاکچری - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
جامعه » وقوع یک فاجعه زیست محیطی در حریم شهر تهران با ساخت ویلاهای لاکچری

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، مهدی اقراریان عضو شورای شهر تهران در تذکری با اشاره اینکه شورای شهر پنجم شعار شفافیت را مطرح می‌کرد و مدعی بود تعداد نیروی انسانی را کاهش داده است اما این ادعای اشتباه را با پروپاگاندای رسانه‌ای مطرح کردند، گفت: ما در دوره پنجم مدیریت شهری با پدیده جدیدی به نام قراردادهای حجمی مواجهیم که خدمت را تحت این عنوان واگذار کردند و افرادی را وارد شهرداری کردند که با پیمانکار قرار دارد و علاوه بر تضعیف حقوق در چشم انداز آینده در شهر تهران افرادی موازی کاری می‌کند.

وی افزود: در صفحه اینستاگرام خودم با انبوه کسانی مواجهم که کار پیمانی می‌کنند و در انتظار قرارداد بستن با شهرداری هستند اما استخدام این حجم قابل توجه ایجاد شده با توجه به هزینه‌های نگهداشت شهر امکان پذیر نیست.

اقراریان در ادامه به بازدید هوایی اش از تهران گزارش داد و از تخلفات گسترده در حوزه حریم در منطقه یک و پارک جنگلی منطقه ۱۳ خبر داد و گفت: باید از این زاویه تهران را مشاهده کنید تا متوجه شوید چه اتفاقی برای فضای سبز و محیط زیست تهران افتاده و ساخت ویلاهای لاکچری چه فاجعه زیست محیطی در حریم تهران ایجاد کرده است.

وی با اشاره به اینکه در قانون اساسی جمهوری اسلامی ترک فعل دارای عقوبت است، افزود: ولی برخی مسئولان طرح‌هایی را نگه می‌دارند. امیدوارم در دولت جدید به طرح‌های هادی روستا بیشتر نگاه شود و دولت ببیند این تخلفات چه بلایی بر سر تهران آورده است.

این عضو شورای شهر با بیان اینکه برخی نهادهای دارای قدرتی اجازه نمی‌دهند حتی شهرداری برای بازرسی شرایط وارد مجموعه شأن شود، ابراز داشت: شهردار منتخب تهران به عنوان چهره ضد فساد که هیچ خط قرمزی در مبارزه با فساد و تبعیض ویژه خواری ندارد باید به تخلفات ۴ سال گذشته بپردازد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان