ناوگروه آذربایجان در بندرگاه انزلی پهلو گرفت  - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
متفرقه » ناوگروه آذربایجان در بندرگاه انزلی پهلو گرفت 

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، ناوگروه جمهوری آذربایجان دومین ناوگروه اعزامی به مسابقات بین المللی جام دریا پیش از ظهر چهارشنبه وارد آب‌های جمهوری اسلامی ایران شد و در بندرگاه انزلی پهلو گرفت.

این ناوگروه متشکل از دو فروند ناو «G-۱۲۲» و «G-۱۲۴» و ۶۶ نفر نیروی نظامی است و ناوهای «ولگا دونسک» و «ماخاچکالا» متعلق به کشور روسیه نیز با ۱۰۶ نفر نیروی نظامی در روزهای آینده وارد آب‌های داخلی کشورمان می‌شوند.

ناوگروه آذربایجان در بندرگاه انزلی پهلو گرفت 

صبح دوشنبه نیز دو ناو «مانگیستاو» و «ساری آرکا» از کشور قزاقستان وارد آب‌های داخلی ایران شده و پس از پهلو گیری در بندرگاه انزلی مورد استقبال ناوگان شمال نیروی دریایی قرار گرفتند.

ناوهای موشک انداز جمهوری اسلامی ایران جوشن و پیکان نیز در این دوره از مسابقات حضور خواهند داشت.

این ششمین دوره از مسابقات بین المللی نظامی جام دریاست که با حضور ۴۰۰ ورزشکار برای نخستین بار به میزبانی ایران و در ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش با حضور ورزشکاران کشورهای ایران، روسیه، قزاقستان و آذربایجان برگزار می‌شود.

مسابقات بین المللی جام دریا در بخش شناوری مراحل تیر اندازی سطحی، هوایی، مهار بویه در دریا و کنترل صدمات را شامل که در دو مرحله در دریا و ساحل برگزار ده و بندرانزلی میزبان رقابت‌های شناوری و بندر چابهار میزبان مسابقات غواصی این دوره از مسابقات است که از دوم شهریور به مدت ۲۵ روز جریان خواهد داشت.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان