استقرار بیمارستان صحرایی در شهرستان بهارستان توسط ستاد بنیاداحسان - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سلامت » استقرار بیمارستان صحرایی در شهرستان بهارستان توسط ستاد بنیاداحسان

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، سعید سلیمانی گفت: با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام و باتوجه به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا درکشور، بنیاد احسان با استقرار بیمارستان‌های سیار و صحرایی احسان در مناطق مختلف کشور به کمک کادر درمانی کشور آمده است.

سلیمانی افزود: در جدیدترین اقدام بنیاد احسان، ۲ چادر بیمارستانی احسان با ظرفیت ۲۰ تخت بستری و قابلیت ۴۰۰ نفر درمان روزانه رمدسیویرتراپی برای یاری کادر درمان بیمارستان امام حسین شهرستان بهارستان اعزام شد.

مدیرعامل بنیاد احسان درخصوص سایر بیمارستان‌های مستقرشده احسان نیز بیان کرد: پیش از این بیمارستان صحرایی احسان در کنار بیمارستان میلاد تهران استقرار یافته و تاکنون برای ۸ هزار نفر خدمات درمانی انجام داده است.

وی افزود: بیمارستان سیار احسان در بیمارستان‌های کرونایی تهران به انجام خدمات درمانی مشغول است که شامل ۳ هزار درمان سرپایی و رمدسیویرتراپی در بیمارستان بوعلی، ۱۶ هزار رمدسیویرتراپی در بیمارستان مسیح دانشوری و ۸۰۰ بستری کامل در بیمارستان امام حسین تهران می‌باشد.

سلیمانی خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است که از ابتدای شیوع ویروس کرونای دلتا در کشور و به ویژه سیستان و بلوچستان، در بیمارستان سیاراحسان در زاهدان تاکنون ۱۷۰۰ بیمار رمدسیورتراپی و سرپایی درمان شده‌اند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان