تخریب ۲۰ هکتار ساخت و ساز غیر مجاز اراضی کشاورزی در لرستان - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
متفرقه » تخریب ۲۰ هکتار ساخت و ساز غیر مجاز اراضی کشاورزی در لرستان

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، سردار یحیی الهی امروز دوشنبه در سخنانی بیان داشت: در پی شکایت نماینده حقوقی سازمان جهاد کشاورزی استان مبنی بر احداث غیر مجاز بنا و تغییر کاربری اراضی کشاورزی حوالی منطقه «کمالوند» خرم آباد، اجرای تخریب با حکم قضائی و با حضور نماینده دادستان، جهاد کشاورزی، عوامل انتظامی، یگان ویژه و یگان امداد انجام شد.

وی افزود: اجرای این حکم قضائی در راستای ماده ۱۳ آئین نامه اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها مصوب سال ۸۶ که مأموران جهاد کشاورزی را مکلف کرده است در چهار چوب تبصره‌های ۱ و ۲ ماده ۱۰ قانون با حضور عوامل انتظامی، دادسرا یا دادگاه محل، ضمن خلع ید وضعیت زمین‌های مورد نظر را به حالت اولیه اعاده کنند، انجام شد.

فرمانده انتظامی لرستان تصریح کرد: در اجرای این حکم ۲۰ هکتار اراضی کشاورزی و بنای غیر مجاز و تغییر کاربری اراضی در اطراف منطقه «کمالوند» شهرستان خرم آباد به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال خلع ید و به حالت اولیه و عادی بازگشتند.

سردار الهی ضمن هشدار به تصرف کنندگان املاک و اراضی کشاورزی و ملی، گفت: پلیس با اینگونه افراد سودجو قاطعانه و قانونی برخورد خواهد کرد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان