شما اینجا هستید
رسانه » فضای فتنه‌گری دشمن را برای مردم روشن کنید

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی شامگاه پنج شنبه در مراسم اربعین سرلشکر پاسدار شهید سید محمد حجازی و هفتمین روز شهادت سرهنگ پاسدار شهید رضا غضنفر پور اظهار داشت: سردار حجازی در هرزمان به خوبی می‌دانست مصداق جهاد در راه خدا چیست و با تمام وجود برای آن قیام می‌کرد.

وی افزود: در بین همه ویژگی‌های این شهید، بصیرت او بسیار بارز بود که در شناخت هدف، مسیر و تکلیف به کار گرفت و به خوبی تشخیص می‌داد و هرگز منفعل و گرفتار تردید و تزلزل نشد.

نماینده ولی فقیه سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: فضاسازی‌ها و فتنه‌گری‌ها سبب انفعال شدی نشد و در بسیاری از فتنه‌ها برجسته‌ترین مصداق عملیاتی و فرماندهی را به عهده داشت.

در فتنه‌گری‌ها منفعل نبود

وی با بیان اینکه شهید حجازی هجرت‌های بزرگی از ابتدای دفاع مقدس و تا پایان عمر داشته، تصریح کرد: در عمل مرد میدان بود و به معنای واقعی دنیا را مزرعه آخرت کرد و از همه لحظات عمرش و مسئولیت‌های خود برای تقرب به خدا استفاده کرد و باید اندیشید که آیا ما هم اینگونه هستیم.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی خاطر نشان کرد: بالاترین افتخار، ابراز رضایت رهبر معظم انقلاب از فعالیت‌ها و مسئولیت‌های شهید حجازی است و بهترین پیام این جلسات این است که از شهدا درس بگیریم و در این مسیر قدم بزاریم.

وی افزود: فرصت‌ها تمام می‌شود و دنیا را مزرعه و مسجدی برای آخرت خود قرار دهیم و خوشا به حال آنان که فهمیدند در دنیا زندگی کنند و نه برای دنیا.

لزوم روشنگری فتنه دشمن برای مردم

نماینده ولی فقیه سپاه پاسداران ادامه داد: سید حسن نصرالله حتی گفته بود که فرماندهان بسیاری در لبنان حضور داشتند اما به شهید حجازی افتخار می‌کنم که فرمانده من است.

وی با اشاره به اینکه باید از شهدا درس بگیریم گفت: زمانی که از شهدا پرسیدند چه چیز باعث شد که از عمر و جانتان که ارزنده‌تری سرمایه است بگذرید پاسخ دادند که ما در مکتب حضرت علی (ع) و امام حسین (ع) آموختیم که با خدا باید معامله کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی تصریح کرد: امروز مصیبت آن است که ارزش‌ها و دین آسیب ببینند و همچنان باید انقلاب که تولد اسلام جدید است ادامه دار باشد و بدانیم که امروز عرصه جهاد کبیر، بصیرت افزایی و نورافکنی برای روشن شدن فضای فتنه دشمن است.

هادی سیاسی برای مردم باشیم

وی با اشاره به انتخابات پیشرو و انتخاب اصلح، گفت: رسالت انقلاب اسلامی خشکاندن ریشه استکبار و فراهم کردن زمینه ظهور حجت بن الحسن (عج) است و باید در این شرایط به عنوان هادی سیاسی برای مردم باشیم.

نماینده ولی فقیه سپاه پاسداران ادامه داد: امروز صندوق‌های رأی میدان جنگ است و ایران را به دست مدیرانی ولایتمدار، ظلم‌ستیز و با روحیه انقلابی، فرهنگ شهادت ایثار بسپاریم که مدیریت را خدمت به مردم بدانند.

وی با بیان اینکه نباید اجازه دهیم که دشمن اراده خود را بر ما تحمیل کند، گفت: مجاهدت امثال شهید حجازی است که مردم فلسطین توانستند اکنون با موشک و گنبد آهنین مقابل استکبار رژیم اشغالگر صهیونیستی ایستاده‌اند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان