شفافیت انتخابات باید ناظر بر نامزدها و مردم باشد - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سیاست » شفافیت انتخابات باید ناظر بر نامزدها و مردم باشد

سید محمدرضا موسوی زاده در گفتگو با خبرنگار بیلبورد چی اظهار کرد: انتخابات یکی از وقایع مهم و سرنوشت‌ساز کشور است اما در بسیاری از موارد به دلیل آنکه اطلاعات زیادی پیرامون فرآیند انتخابات و نامزدها وجود ندارد، ممکن است هزینه‌های سیاسی در پی داشته باشد.

وی بیان کرد: شفافیت انتخابات باید ناظر بر نامزدها و ناظر بر مردم باشد که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مسئول بسیج رسانه استان البرز تصریح کرد: شفافیت ناظر بر مردم شامل ایجاد بستری برای افزایش آگاهی مردم و دسترسی مردم به حداکثر اطلاعات لازم برای انتخاب شایسته است.

وی خاطرنشان کرد: شفافیت ناظر بر نامزدها شامل پیشینه و سوابق هر کاندیدا، تأمین منابع مالی انتخابات، نظرات نامزدها در رابطه با مسائل مختلف، اهداف و برنامه اجرایی و آتی، شفافیت اموال و دارایی و کابینه پیشنهادی و شبکه پشتیبان است.

موسوی‌زاده گفت: یکی از موضوعاتی که مردم به دنبال آن هستند بیان شفاف دیدگاه‌ها و مسائل مربوط به شهر و کشور است و همین موضوع زمینه ساز نقش آفرینی‌جامعه است.

وی متذکر شد: جامعه زمانی در انتخابات حضور پرشوری خواهد داشت که کاندیداها با شفافیت در رفتار، گفتار و عمل خود مردم را برای حضور در انتخابات ترغیب کنند.

خبرگزاری بیلبورد چی در اقدامی مبتکرانه جنبش «ازما» را برای شفافیت و معرفی بیشتر نامزدهای انتخاباتی ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در دستور کار قرار داده است که بنا بر چارچوب این جنبش نامزدهای شوراهای اسلامی شهر در اردبیل تا ۶ خرداد ماه برای اعتمادسازی فرصت ثبت‌نام و شرکت در این چالش را دارند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان