مرور فیلم‌های وسترن در شبکه «نمایش» - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
هنر » مرور فیلم‌های وسترن در شبکه «نمایش»

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، شبکه نمایش هفته پیش رو در بخش موضوعی و هفتگی به سراغ سینمای وسترن رفته است و همچنین در بخش صحنه گران (مرور آثار) نیز فیلم‌های عباس بلوندی، طراح صحنه و لباس سینمای ایران را پخش خواهد کرد.

ساعت ۱۳:

فیلم و تله فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱ تا جمعه ۷ خردادماه با عناوین: «کاغذهای رنگی»، «جایی برای اشتباه نیست»، «کلاه سبزها»، «چهارگاه»، «یک خواب راحت»، «خاطره بازی» و تله فیلم «اشیاء از آنچه در آیینه می‌بینید به شما نزدیک ترند»، هستند.

ساعت ۱۹:

شبکه نمایش در بخش موضوعی هفتگی خود، به سراغ یکی از ژانرهای محبوب سینما، سینمای وسترن رفته است و منتخبی از بهترین فیلم‌های وسترن تاریخ سینما را پخش خواهد کرد که این عناوین از شنبه تا جمعه شامل: «جویندگان»، «جانگوی آزاد شده»، «چه کسی لیبرتی والانس را کشت»، «قطار ۳:۱۰ به یوما»، «روزی روزگاری در غرب»، «خوب، بد، زشت» و «هفت دلاور» خواهند بود.

ساعت ۲۱:

در بخش صحنه گران، شبکه نمایش مرور آثار عباس بلوندی، طراح صحنه و لباس سینمای ایران را در برنامه دارد. فیلم‌های منتخب این هنرمند به ترتیب پخش، شامل این عناوین خواهد بود: «فرزند خاک»، «همبازی»، «پرواز خاموش»، «ملکه»، «شب بخیر فرمانده»، «سرو زیر آب» و «شب واقعه».

ساعت ۲۳:

فیلم‌های این شبکه در هفته پیش رو: «تانک ها»، «بانوی نقاش»، «مرد پنهان»، «موفق باشی»، «مهمانپذیر»، «لئون» و «بازی تقلید» هستند.

ساعت ۱ بامداد:

فیلم‌های کلاسیک هفته اول خرداد شبکه نمایش به ترتیب روز پخش: «مردی که به زانو درآمد»، «شاهین مالت»، «ساحل زیبای کوچک»، «وصیت نامه دکتر مابوزه»، «رد گربه»، «بازگشت به ویچ مانتین» و «سقوط امپراطوری روم» خواهند بود.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان