نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اخلاق اسلامی را رعایت کنند - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سیاست » نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اخلاق اسلامی را رعایت کنند

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، محسن اژه ای صبح پنجشنبه در آئین معارفه رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره اهمیت انتخابات پیش رو در کشور اظهار کرد: نامزدهای ریاست جمهوری ضمن رعایت اخلاق اسلامی باید توجه کنند نقد کردن غیر از هتاکی و تهمت است.

وی با اشاره به ضرورت وحدت و همدلی برای رسیدن به نتیجه مطلوب بیان کرد: در آستانه انتخابات باید در کنار هم باشیم و با استفاده از همه ظرفیت‌ها، نقشه‌های دشمن را نقش برآب کنیم.

معاون اول قوه قضائیه گفت: با وجود تلاش دشمن برای کاهش مشارکت در انتخابات ۲۸ خرداد امسال، انتخاباتی پرشور و با صلابت را تجربه خواهیم کرد.

اژه ای تاکید کرد: دشمن به دنبال اختلاف افکنی و برهم زدن آرامش در کشور است و در زمان خاص هم عملکرد متفاوتی دارد و ما هم باید در این زمان‌های خاص هوشیار باشیم.

وی با اشاره به لزوم قدم برداشتن در مسیر حق برای رسیدن به پیروزی همیشگی، خطاب به قضات اظهار کرد: باید اهل مشورت و تحقیق باشیم و اگر نتوانیم همه جوانب را ببینیم، نمی‌توان به درستی قضاوت کرد.

معاون اول قوه قضائیه با اشاره به ضرورت مبارزه با فساد در همه ساحت‌ها گفت: بستر فساد باید از بین برود زیرا اگر این امر صورت نگیرد، دوباره مشکل آفرین خواهد بود، اگر این زمینه و بستر از بین نرود، هزاران پرونده دوباره تولید می‌شود و این مشکل آفرین خواهد بود.

در ادامه این مراسم ناصر عتباتی به عنوان رئیس جدید دادگستری آذربایجان‌غربی معرفی و از زحمات علی اکبر گروسی رئیس قبلی دادگستری آذربایجان‌غربی با اهدای لوحی تجلیل شد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان