درخواست برای رسیدگی قاطع به تخلف مربی استقلال در دربی - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
ورزش » درخواست برای رسیدگی قاطع به تخلف مربی استقلال در دربی

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در حالی که تا دقیقه ۹۵ با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس دنبال می‌شد، به یکباره جنجالی شد و درگیری‌هایی را به دنبال داشت. تکل محمد نادری مدافع استقلال روی پای میلاد سرلک هافبک پرسپولیس در کناره‌های خط طولی آغاز این درگیری‌ها بود و پای بازیکنان و نیمکت نشین های دو تیم را وسط کشید.

زد و خوردهای بازیکنان استقلال و پرسپولیس با دخالت کریم باقری مربی پرسپولیس همراه شد و وی قصد جدا کردن بازیکنان تیمش را داشت. در سوی مقابل بهزاد غلامپور مربی دروازه بان های پرسپولیس هم وسط آمد و با بازیکنان حریف درگیر شد اما اکبریان داور بازی غلامپور را اخراج کرد.

محسن ترکی کارشناس داوری فوتبال ایران در پایان این بازی از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخواست کرد سریع و قاطعانه برای اقدام غلامپور تصمیم بگیرد.

ترکی گفت: امیدوارم کمیته انضباطی سریع رای را بدهد. متاسفانه گاهی اوقات مسائلی از بیرون وارد می‌شود که این خیلی بد است و اجازه نمی‌دهد تصمیم گیری شود. مسائل غیر فوتبالی وارد قضیه می‌شود.

این کارشناس داوری تاکید کرد: کمیته انضباطی بدون دغدغه و حرف شنوی به این اتفاق ورود و مستقل عمل کند. امیدوارم رای قاطع بدهند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان