رشد ۱۵ درصدی برخورد با اراذل و اوباش در گیلان - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
جامعه » رشد ۱۵ درصدی برخورد با اراذل و اوباش در گیلان

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، سرهنگ حسین حسن پور عصر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی فومن با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر اینکه امنیت شرط زندگی است، اظهار کرد: اگر در جامعه‌ای امنیت نباشد زندگی برای مردم تلخ و دشوار است.

وی به امنیت مطلوب در استان گیلان اشاره کرد و گفت: وجود امنیت در همه جای کشور بسیار با اهمیت است.

جانشین فرمانده انتظامی گیلان در ادامه با بیان اینکه در سال جدید کشف مواد مخدر در استان ۶۴ درصد افزایش داشته است، افزود: درگیر کردن جوانان ایرانی با مواد مخدر یکی از حربه‌ها دشمنان است تا توان دفاعی کشور را ضعیف کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت بیش از چهار هزار و ۵۰۰ معتاد، قاچاقچی، و توزیع کنندگان مواد مخدر دستگیر شده‌اند، اضافه کرد: بررسی‌ها نشان دهنده افزایش توزیع و مصرف مواد مخدر صنعتی در سطح استان است.

سرهنگ حسن پور به ۲۵۰ هزار تماس با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اشاره و با بیان اینکه در مقایسه با سال گذشته شاهد افزایش ۱۰۵ درصدی بوده‌ایم، تصریح کرد: از این تعداد تماس ۶۹ درصد راهنمایی و ۳۱ درصد منجر به عملیات شد.

وی با بیان اینکه روزانه به صورت میانگین ۶ هزار نفر تماس با این مرکز گرفته می‌شود، افزود: در حوزه سرقت به عنف ۱۱ درصد کاهش داشته‌ایم.

جانشین فرمانده انتظامی گیلان در ادامه با تأکید بر اینکه برقراری امنیت اجتماعی یکی از اولویت‌های پلیس است، گفت: برخورد قاطع با اراذل و اوباش در دستور کار پلیس قرار دارد و امسال شاهد افزایش ۱۵ درصدی برخورد با مخلفان آرامش و امنیت جامعه در استان بوده‌ایم.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان