شما اینجا هستید
بین الملل » مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم و ستم پیام روز قدس است

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، حجت الاسلام حسن حیدری ظهر جمعه در حاشیه راهپیمایی خودجوش روز جهانی قدس که در فیروزکوه، برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز به یاری خدا همه مردم ما، همه آزادی خواهان دنیا برای حمایت از مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین، برای همدردی با آنها و آزادی قدس شریف و برای نابودی رژیم غاصب صهیونیستی راهپیمایی می‌کنند.

وی افزود: درود و سلام خدا بر شما مؤمنین و مومنات که با زبان روزه، با اینکه اعلام نشده بود که ما راهپیمایی مردمی داریم، اما شما بزرگواران آمدید و عشق و ارادت خود را به آرمان‌های حضرت امام نشان دادید.

امام جمعه شهرستان فیروزکوه با اشاره ب: اینکه مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم و ستم پیام روز قدس استگفت: ما امروز آمدیم تا اعلام کنیم که مردم مظلوم فلسطین تنها نیستند، گرد هم جمع شدیم تا اعلام کنیم ظلم هیچ گاه پا برجا نمی‌ماند، ان شاالله به فضل الهی و به زودی زود رژیم غاصب اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد.

حیدری در ادامه عنوان داشت: قطعاً امروز حضور شما مردم عبادت است، زیرا به تعبیر قرآن کریم هر کاری که برای حمایت از مظلوم و به خشم آوردن ظالمین باشد، عبادت است.

وی با بیان اینکه بیت‌المقدس قبله اول مسلمانان است و همه مسلمین به آن تعلق خاطر ویژه دارند گفت: از سوی دیگر مسجدالاقصی نیز بالذات مسجد اول است و جایگاه خاصی دارد، بنابراین اطلاع مردم دنیا از اینکه چه اتفاقی بر سر قبله اول مسلمانان آمده است از اهمیت برخوردار است و از سوی دیگر بزرگداشت روزی به نام قدس منجر به وحدت میان مسلمین می‌شود.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان