شما اینجا هستید
متفرقه » موتور فوریت‌های شهری ۱۳۷ توسط شهرداری منطقه ۱۳ راه اندازی شد

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، مجتبی شکری، شهردار منطقه، تاب آوری در برابر بحران‌های پیش رو در شهر تهران را یکی از دغدغه‌های مدیریت شهری برشمرد و افزود: در پانزدهمین سالگرد تاسیس سامانه ۱۳۷ و در راستای تحقق سه اصل سرعت، دقت و صحت، شهرداری منطقه ۱۳ اقدام به راه اندازی و تجهیز موتور فوریت‌های شهری ۱۳۷ کرد تا از این طریق، ناوگان خدمات رسانی در این منطقه تقویت و خدمات رسانی و رفع خطر محیط شهری را به کوتاه‌ترین زمان ممکن برساند.

وی افزود: با توجه به اینکه، اولویت خدمات رسانی به شهروندان، رفع خطر و ایجاد راهی برای کوتاه کردن مسیرهای خدمات رسانی خصوصاً در بافت فرسوده است، راه اندازی موتور فوریت‌های شهری در منطقه ۱۳، این مسیر را هموارتر از گذشته کرد.

شهردار منطقه ۱۳ در خصوص مزیت‌های راه اندازی موتور فوریت‌های شهری ۱۳۷ افزود: با توجه به وجود بافت فرسوده در منطقه ۱۳ و اولویت رفع خطر در این نقاط به لحاظ دسترسی، این اقدام می‌تواند برای مسئله امداد رسانی در شرایط بحرانی گره گشا باشد.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی، کاهش هزینه‌ها و استفاده بهینه از امکانات از اهداف این طرح بوده است که منطقه ۱۳ با استفاده از پتانسیل موجود فرصت جدیدی برای خدمات رسانی به شهروندان ایجاد کرده است.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان