شناسایی ۱۵۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سلامت » شناسایی ۱۵۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، سیدعلیرضا مروجی بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۱۶۴ هزار و ۹۱۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۰ هزار و ۶۰۲ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۵۰ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته، ادامه داد: ۴۳ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و هفت بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته یک و حداکثر سن آنها ۹۱ سال بوده است، ابراز داشت: ۴۳ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و شش نفر اهل شهرستان آران و بیدگل و یک نفر نیز اهل اردستان بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۰۳ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۲۵۴ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۴۹ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۵۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان کرد: ۴۷ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و چهار نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک خانم ۸۷ و یک مرد ۸۶ ساله بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۱۵۴ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۲۲ هزار و ۱۹۹ مورد افزایش یافت.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان