انتشار نامه تایید صلاحیت‌ توسط کاندیدهای رباط کریم تخلف است - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سیاست » انتشار نامه تایید صلاحیت‌ توسط کاندیدهای رباط کریم تخلف است

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، نظام ملکشاهی عصر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کاندیدایی که نامه تأیید صلاحیتشان را در فضای مجازی منتشر کرده اند یا در فضای عمومی آغاز به فعالیت نموده اند، لازم است بدانند کارشان به دلیل تبلیغات زود هنگام تخلف قلمداد شده و دلیلی برای بررسی دوباره پرونده و رد صلاحیتشان محسوب می‌شود.

ملکشاهی افزود: تبلیغات صرفاً ۷ روز مانده به انتخابات انجام می‌شود و نباید زودتر از این موعد تبلیغاتی انجام شود و در روز بیست و هفتم تبلیغات به پایان خواهد رسید.

فرماندار رباط کریم بیان داشت: با هماهنگی‌های برقرار شده و تعامل با هیئت‌های بازرسی و نظارت، اکنون تمام بسترهای لازم برای مشارکت و حضور حداکثری مردم در سطح شهرستان فراهم است.

وی گفت: از ۳۱۰ داوطلب ثبت‌نام شده ۱۱۳ نفر رد صلاحیت شدند که ۷۵ نفر مربوط به پرند، ۳۸ داوطلب در رباط‌کریم و ۷ نفر در نصیر شهر بوده‌اند.

ملکشاهی با اشاره به تأیید صلاحیت ۱۹۳ نفر بیان کرد: از این آمار تنها یک نفر از پرند، یک نفر از رباط کریم و دو نفر از نصیر شهر در شورای شهر دوره پنجم حضور داشتند که تأیید صلاحیت شده‌اند و بر اساس قانون انتخابات شوراها، داوطلبانی که به رأی هیأت‌های اجرایی یا بعد از آن، رأی هیأت‌های نظارت اعتراض دارند، می‌توانند اعتراض خود را در هیأت‌های عالی نظارت استان مطرح کنند.

 

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان