سیاست‌های انتخاباتی بسیج اساتید دانشگاه آزاد تشریح شد - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
متفرقه » سیاست‌های انتخاباتی بسیج اساتید دانشگاه آزاد تشریح شد

به گزارش خبرگزاری بیلبورد چی، جلسه مسئولین کانون‌های بسیج اساتید مراکز استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی که بصورت وبیناری و با حضور اعضای شورای مرکزی و کانون‌های استان تهران برگزار شد.

سید محمود هاشمی ضمن تشریح برنامه‌های بسیج اساتید به سیاست‌های انتخاباتی این نهاد اشاره کرد و گفت: در فصل اول سال هیچ اولویتی بالاتر و مهم‌تر از انتخابات برای بسیج اساتید نخواهد بود و همه کانون‌ها در سراسر کشور باید برنامه‌های خود را متناسب و با رویکرد انتخاباتی تنظیم و اجرایی کنند.

وی به چگونگی فعالیت‌های انتخاباتی و ظرفیت کانون‌های استادی اشاره کرد و گفت: کارگاه‌ها، دوره‌ها و جلسات حلقه‌های صالحین بهترین بستر برای تبیین مفاهیم انقلاب و شاخص‌های دولت جوان حزب‌اللهی و همچنین رفع شبهات مطرح شده در فضای جامعه می‌تواند باشد فلذا اگر هر استاد بسیجی هر روز یک محتوا ولو به اندازه یک یا چند جمله تولید کند بسیاری از شبهات مرتفع و مشارکت مسئولانه و حداکثری اتفاق خواهد افتاد.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی به شبکه سخنرانان و تولید محتوا در سطح کانون‌های سراسر کشور اشاره کرد و گفت: شبکه سخنرانان نهضت استادی بسیج در سطح کشور شبکه قابل ملاحظه‌ای است و برای جریان سازی و گفتمان سازی از همه ظرفیت موجود باید برای حضور حداکثری استفاده تا انشا الله گفتمان غالب در کشور گفتمان جریان انقلابی و دولت حزب اللهی باشد.

وی به ایجاد شورای سیاستگذاری انتخاباتی و اهداف آن اشاره کرد و گفت: شورای سیاستگذاری انتخاباتی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی متشکل از مسئولان کانون‌های استانی است و برای تحقق اهداف پیش بینی شده بصورت منظم و هفتگی جلساتی این شورا و کمیته‌های مربوطه باید برگزار و خروجی جلسات بصورت هفتگی اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

هاشمی در به کتاب دولت جوانان حزب اللهی اشاره کرد و گفت: الحمد الله با پیگیری انجام شده کتاب دولت جوانان حزب اللهی در تیراژ ۱۰ هزار جلد منتشر شده و آماده توزیع و استفاده همه اقشار و نهادهای مختلف برای تبیین و گفتمان سازی دولت جوان حزب اللهی است.

ساز و کار شورای سیاستگذاری در بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در راستای شورای سیاستگذاری سازمان بسیج اساتید کشور است.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان