شناسایی ۲۹۴ بیمار جدید مبتلا به کرونادر منطقه کاشان / فوت ۳ نفر - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سلامت » شناسایی ۲۹۴ بیمار جدید مبتلا به کرونادر منطقه کاشان / فوت ۳ نفر

به گزارش خبرنگار بیلبورد چی، سیدعلیرضا مروجی، پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۱۶۱ هزار و ۶۱۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۰ هزار و ۲۴۷ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۵۷ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۴۵ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و ۱۲ بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۲۴ و حداکثر سن آنها ۸۸ سال بوده است، ابراز داشت: ۴۶ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و ۱۰ نفر اهل شهرستان آران و بیدگل و یک نفر نیز اهل محلات بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۲۹ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۲۶۶ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۶۳ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۶۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۵۷ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و سه نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت سه زن ۶۸، ۷۹ و ۸۱ ساله بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۲۹۴ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۲۱ هزار و ۱۳۹ مورد افزایش یافت.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان