حمایت دستگاه قضایی از تولیدکنندگان/احیا شرکت تولید لوله در زاهدان - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
اقتصاد و بازار » حمایت دستگاه قضایی از تولیدکنندگان/احیا شرکت تولید لوله در زاهدان

مهدی شمس آبادی در گفت و گو با خبرنگار بازار، اظهار داشت: دستگاه قضائی در راستای اجرای عدالت و حمایت از تولید کنندگان از واحدهایی که به دلیل شرایط ناشی از تحریم‌های ظالمانه دچار مشکل شده اند، حمایت می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه مخالف تعطیلی واحدهای تولیدی حتی با داشتن یک کارگر هستیم، گفت: لازم است، شرایط به گونه‌ای فراهم شود تا کارخانه‌هایی که توسط بانک‌ها ضبط می‌شوند به چرخه تولید بازگردانده شوند.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان قابل حل است، افزود: قوه قضائیه همچون همیشه در کنار تولیدکنندگان و فعالان حوزه تولید است.

وی افزود: از همین رو کارخانه لوله «تفتان» شهرستان زاهدان که مدتی است تعطیل شده و اولین واحد تولیدی در خاور میانه است که می‌تواند لوله‌های فاضلابی دوجداره را با استفاده از دانش فنی و ماشین آلات شرکت بروز دنیا تولید کند با راهکارهای قانونی احیا می‌شود.

شمس آبادی با اشاره به اینکه با افتتاح این کارخانه در سال ۸۴ برای ۴۵ نفر شغل ایجاد شد، افزود: در این راستا بازدیدی از این واحد تولیدی انجام و با مدیریت سازمان بازرسی جلسه‌ای در این خصوص برگزار و مقرر شد این واحد توسط توسط مالکان احیا شود و یا از طریق مزایده به بخش خصوصی واگذار شود.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان