شما اینجا هستید
سیر و سفر » انسداد جاده هراز تا ساعت ۱۷ امروز/ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران

علی اکبر آشوری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بیلبورد چی، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات ۲۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط و همچنین دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* انسداد جاده هراز تا ساعت ۱۷ امروز

وی با بیان اینکه محور هراز تا ساعت ۱۷:۰۰ امروز مسدود است، یادآور شد: محور هراز امروز و فردا (۳۱ فروردین) از ساعت ۸ تا ۱۷ به‌ دلیل اجرای عملیات راهداری در کیلومتر ۲۵ تا ۹۵ ‌مسدود است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود.

*‌ ۹ جاده‌ مسدود داریم

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به انسداد هشت محور به دلیل کاهش ایمنی در مسیر گفت: در حال حاضر محور گنج نامه-تویسرکان، محور فرعی رویان – گلندرود و بلده واقع در استان مازندران، محور فرعی سی سخت-پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد و ‌جاده شهداد-نهبندان، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

آشوری اضافه کرد: همچنین محور پونل-خلخال، جاده قزوین – همدان در کیلومتر ۱۱۰، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک-دیزین و محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران

وی بیان کرد: در حال حاضر در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت تردد روان است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک خبر داد.

* آزادراه ‌کرج-تهران‌ کماکان پرترددترین جاده کشور

آشوری تصریح کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با ۱۱۷ هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با ۱۰۸ هزار تردد و آزادراه ‌کرج-قزوین با ۱۰۲ هزار تردد و  ‌ثبت شد.

* ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات ۱۸ تا ۱۹

وی اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۳۱۰ دستگاه ترددشمار جاده ای، نسبت به روز قبل ۱٫۴ درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۱۸٫۵درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

انتهای پیام/ب

 

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان