کاهش تعهدات معوق ایران خودرو به شش هزار دستگاه/ میانگین ۴۰ روزه تحویل خودروهای فروش فوق‌العاده - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
اقتصاد و بازار » کاهش تعهدات معوق ایران خودرو به شش هزار دستگاه/ میانگین ۴۰ روزه تحویل خودروهای فروش فوق‌العاده

به گزارش «بیلبورد چی» به نقل از ایکوپرس- بابک رحمانی در حاشیه برگزاری مراسم قرعه کشی پیش فروش یک ساله، اظهار کرد: تعهدات تمامی محصولات به جز دو خودروی یادشده، قبل از آغاز سال کاری ۱۴۰۰ به روز خواهد شد.
وی افزود: در سال ۹۹ و در شرایط سخت تحریم و کرونا، برنامه های تولید و عرضه ایران خودرو به بهترین شکل ممکن مدیریت و با اطمینان از به‌روزآوری تعهدات معوق، تعهدات جدیدی ایجاد شد.
رحمانی ضمن تاکید بر به روز بودن تحویل ۱۳ برنامه فروش فوق العاده در سال ۹۹، گفت: قرارداد حدود ۱۵۰ هزار تعهد فروش فوری فعال شده و تمامی تعهدات در این بخش زودتر از موعد، به مشتریان تحویل شده است؛ میانگین تحویل خودرو در فروش های فوری به ۴۰ روز رسیده است.
وی با بیان این‌که ایجاد آرامش در بازار خودرو را به دقت دنبال کرده‌ایم، تصریح کرد: افزایش عرضه، سبب شکست حباب بازار و ایجاد روند کاهش در قیمت بازار شده است.
رحمانی گفت: ایران خودرو،‌ همسو با راهبردهای وزارت صمت حرکت کرده و مطابق با مصوبات و تصمیمات کمیته خودرو، برنامه های متنوع فروش محصولات را در سال جاری به اجرا گذاشته است. علاوه بر فروش فوق‌العاده، نیاز بخشی از مشتریان از طریق طرح های پیش فروش و مشارکت در تولید تامین شده است.
گفتنی است، امروز مراسم قرعه کشی پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو با حضور نهادهای نظارتی برگزار شد و مشتریان برای ثبت نام نهایی و واریز وجه مطابق با قیمت های مندرج در بخش نامه فروش تعیین شدند. مشخصات نفرات برگزیده پس از تایید فرآیند قرعه کشی توسط نمایندگان نهادهای ناظر،‌ علاوه بر اعلام پیامکی، در سایت فروش ایران خودرو به نشانیesale.ikco.ir قرار خواهد گرفت. منتخبان تا پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه اقدام کنند. در صورت عدم واریز، نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان