شما اینجا هستید
متفرقه » ۹ دی نماد عزت مردم ایران

به گزارش خبرنگار گروه استان های بیلبورد چی از تبریز،حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در همایش بصیرت افزایی پرسنل پایگاه شهید فکوری تبریز با تاکید براینکه باید تلاش کنیم با تبیین جریان نهم دی ماه مانع از توطئه‌های بعدی دشمنان اسلام شویم گفت: باید در تبیین این موضوع از نقش بی بدیل رهبری انقلاب در خنثی سازی فتنه‌ها و کانون‌های خارجی فتنه غافل نشویم.

امام جمعه تبریز گفتمان سازی و بصیرت افزایی رهبر انقلاب را عامل شکست توطئه‌های دشمنان اسلام بیان کرد و گفت: استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی و عوامل منطقه‌ای و فریب خوردگان باید بدانند ملت ایران با بصیرت و آگاه است و آنان آرزوی براندازی نظام اسلامی را به گور خواهند برد.

او دهه بصیرت را بهترین فرصت برای تبیین چهل سال ایستادگی و مقاومت ملت قهرمان ایران دانست و  گفت: در این ایام باید نقش رهبری در رویارویی با فتنه‌ها بازگویی و تبیین شود و پیوند ناگسستنی ملت با نظام اسلامی و رهبری به جهانیان به نمایش گذاشته شود.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی به همزمانی جریان نهم دی ماه با سالگرد شهادت علمدار جبهه مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و افزود: در دهه بصیرت باید نقش برجسته آن شهید در شکل گیری جبهه مقاومت و دفع فتنه‌های بزرگ در منطقه و همچنین تروریسم دولتی آمریکا بر همگان روشن شود.

امیر رسولی فرمانده پایگاه شهید فکوری تبریز  گفت: دهه بصیرت دهه میثاق با ولایت و فرصتی برای ارتقای بینش انقلابی و بصیرت دینی است.

انتهای پیام/ک

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان