شما اینجا هستید
مدرسه ، حوزه و دانشگاه » کدخدایی از دانشجویان برای شرکت در رقابت علمی ویژه انتخابات ۱۴۰۰ دعوت کرد

به گزارش حوزه مجلس گروه  سیاسی  باشگاه  خبرنگاران  جوان، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در کارگاه آشنایی با فرایند نظارت بر انتخابات که با حضور ۸۰ تن از فعالان رسانه و شبکه‌های اجتماعی به صورت مجازی برگزار شد، از برگزاری رقابت علمی«ایده نگاری بحران کرونا و مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰» در آینده نزدیک خبر داد.

وی با بیان اینکه این رقابت علمی به همت پژوهشکده شورای نگهبان و با همکاری بنیاد ملی نخبگان و سایر مراکز علمی و پژوهشی برگزار می‌شود، از همه دانش آموختگان، دانشجویان و نخبگان دعوت کرد تا در آن شرکت کنند.

کدخدایی در تشریح محور‌های این رقابت علمی، افزود: «راهکار‌های ممانعت از تأثیر بحران کرونا در مشارکت انتخابات ریاست جمهوری»، «چالش‌های قانونی و حقوقی در برگزاری انتخابات»، «چالش‌های انتخابات الکترونیک»، «چالش‌های نحوه ساماندهی حوزه‌های رأی دهی» و «چالش‌های نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی» از جمله محور‌های این رقابت هستند.

وی تاکید کرد: پس از جمع آوری ایده‌ها و پایان رقابت، ایده‌های برتر علمی دسته‌بندی شده و تلاش می‌کنیم هم خودمان در شورای نگهبان و هم دوستان وزارت کشور از آن‌ها استفاده کنیم.

رئیس پژوهشکده شورای نگهبان «امتیاز فعالیت‌های نخبگانی»، «انعقاد قرارداد مشاوره در طرح پژوهش مطالعات انتخابات» و نیز «اعطای جوایز نقدی» برای تیم‌های برتر را از جمله امتیازات و مزایای علمی و نقدی این رقابت علمی عنوان کرد.

وی از علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر درباره این رقابت علمی خواست تا به پایگاه اطلاع رسانی roydad۱۴۰۰.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان