شما اینجا هستید
ورزش » بهروان: نصب چمن طبیعی ورزشگاه وطنی به زمان زیادی نیاز دارد

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی بیلبورد چی، غلامرضا بهروان رئیس هیئت فوتبال استان مازندران اظهار کرد: طبق برنامه قرار بود از چند ماه قبل چمن ورزشگاه وطنی را  از مصنوعی به طبیعی تغییر بدهند. مدت‌ها مسئولان ورزش استان مازندران دنبال منابع مالی و بودجه این موضوع بودند. نوبخت معاون رئیس جمهور هم اعتبار برای این ورزشگاه تعیین کرد.

او ادامه داد: البته به محض اینکه تخصیص بودجه اعلام شد،  بازی‌های لیگ برتر شروع شد. پیمانکار‌های متعددی را آوردیم و آن‌ها اعلام کردند در صورتی که بخواهیم چمن مرغوب با استاندارد‌های لیگ برتر و حتی بالاتر از ایران برای ورزشگاه وطنی درست کنیم نزدیک به ۶ ماه زمان نیاز است.به همین دلیل  تیم نساجی از میزبانی در استان مازندران محروم می‌شد و در تصمیمی جدید چمن مصنوعی را ترمیم کردند.

بهروان بیان کرد: ما پیش بینی‌های لازم را برای بازی نساجی و پرسپولیس کرده بودیم و حتی سازمان هواشناسی اعلام کرد که ۲ ساعت قبل از بازی و در حین بازی بارندگی شدیدی در ورزشگاه داریم. در ساخت سکو‌های استادیوم وطنی قائمشهر، کانال‌های آب را پر کرده بودند. همین موضوع باعث آب گرفتگی بیشتر چمن می شود.

 

انتهای پیام/

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان