شما اینجا هستید
متفرقه » هدف گذاری اجرای ۲۳ طرح بزرگ در گلستان

به گزارش خبرنگار  گروه استان های بیلبورد چی از گرگان،سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در گفت و گوی ویژه خبری گلستان گفت: استان گلستان در عرصه‌های مختلف جزو استان‌های برتر به لحاظ ذخائر است، اما وقتی به شاخصه‌های استان نگاه می کنیم شاخصه‌های کیفی و کمی پایین است.

او ادامه داد: ما بنا به درخواست مسئولین یک استان برای اجرای طرح وارد خواهیم شد و بر همین اساس۲۳ طرح بزرگ در استان گلستان هدف گذاری کردیم که شامل بخش ترانزیت، کشاورزی، پرورش میگو، زهکشی اراضی و خدمات درمانی خواهد بود.

سردار سعید محمد گفت: تا به امروز ۳ قرارداد عملیاتی شده، اما برخی از این طرح ‌ها به دلیل نبود اعتبارات از سوی دستگاه‌های اجرایی از اولویت خارج شده است.

او گفت: ما معتقدیم با ظرفیت‌های داخلی موجود نباید طرحی غیرفعال شود و فردا هم در جلسه شورای اداری استان همین موضوع را مطرح می‌کنیم.

او افزود: ما در تمامی استان‌ها نزدیک به ۸۰ درصد نیرو‌های کاری را از ظرفیت بومی استان به کار می گیریم تا علاوه بر خدمت رسانی به مردم استان برای مردم استان اشتغال زایی کنیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: برخی از طرح ‌های ما در استان طرح و ساخت است و کار طراحی آن نیز با قرارگاه بوده، اما در برخی دیگر فقط عملیات اجرایی برعهده ماست.

انتهای پیام/م

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان