بستری ۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان و آران وبیدگل - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
سلامت » بستری ۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان و آران وبیدگل

به گزارش گروه استان های بیلبورد چی از اصفهان، سید علیرضا مروجی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان اینکه تاکنون ۱۱۳ هزار و ۶۵۵ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: هفت هزار و ۹۳۴ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

او گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۱۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۱۲ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد دو نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل توابع آران و بیدگل و هشت نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۱ سال و حداقل سن بستری پنج سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته دو نفر در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد یک نفر اهل آران و بیدگل و یک نفر اهل توابع آران و بیدگل است.

او ادامه داد: در مجموع فعلاً ۹۸ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۸۴ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۴ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۴۱ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۳۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و پنج نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

او توضیح داد: چهار مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان که یک زن ۴۰ ساله و سه مرد ۳۸، ۶۷ و ۹۶ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۳۸ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۲ هزار و ۷۶۰ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

انتهای پیام/م

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان