برگزاری اولین «جشنواره ملی کاریکاتور کارآ» در خراسان جنوبی - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
هنر » برگزاری اولین «جشنواره ملی کاریکاتور کارآ» در خراسان جنوبی

اشرفی مدیر اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های بیلبورد چی از بیرجند،گفت: اولین دوره جشنواره ملی کاریکاتور کارآ با موضوع کارآفرینی و با محورهای اشتغال زنان، توسعه اشتغال روستایی، مشاغل نوین (استارت آپ ها)، توانمند سازی ، بیمه بیکاری، مشاغل آسیب دیده و متاثر از کرونا و توسعه تعاونی‌ ها در دی ماه امسال برگزار می شود.

او افزود: هادی حیدری کاریکاتوریست بنام و شناخته شده کشورمان، دبیری این جشنوره را بر عهده دارد.

اشرفی در خصوص قوانین شرکت در این جشنواره بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تا ۲۰ دی ماه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مدیر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: هر هنرمند مجاز است حداکثر ۳ اثر خود را در جشنواره کارآ شرکت دهد.

او بیان کرد: هر اثر باید در اندازه آ. سه (۷/۲۹ در ۴۲ سانتی‌متر) و با وضوح تصویر(رزولوشن) و فرمت: ۳۰۰dpi / Jpeg ارائه شود.

اشرفی عنوان کرد: همراه آثار باید بیوگرافی هنرمند (در حد ۲۰۰ کلمه)، شماره‌ تلفن و نشانی کامل نیز ارسال شود و آثار ناقص حذف خواهند شد.

او افزود: آثار نباید پیش‌ تر منتشر شده یا جایزه گرفته باشند.

اشرفی در خصوص هدف برگزاری این جشنواره نیز گفت : وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قصد دارد تا با برگزاری این جشنواره از زاویه نگاه هنرمندان و به صورت ملموس‌ تر به تشریح و معرفی موضوعات و ماموریت‌ های خود برای عموم مردم بپردازد.

مدیر اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: برگزیدگان اولین جشنواره ملی کاریکاتور، بهمن ماه معرفی می‌شوند.

تمام آثار راه‌ یافته به بخش نمایشگاه، در قالب یک کتاب نفیس منتشر و به هنرمندانی که آثارشان در کتاب درج شده باشد، نسخه‌ ای تقدیم خواهد شد.

گفتنی است کاریکاتوریست‌ ها تا ۲۰ دی فرصت دارند آثار خود را به نشانی تهران- خیابان آزادی – بین خیابان خوش و بهبودی طبقه هشتم مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی یا نشانی الکترونیکی: cartoon@mcls.gov.ir ارسال کنند.

همچنین تاکید می شود حق استفاده از آثار ارسالی برای‌ وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی محفوظ است.

انتهای پیام/ ی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان