مشکلات طرح جامع فاضلاب استان خوزستان باید اساسی حلشود - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
حوادث » مشکلات طرح جامع فاضلاب استان خوزستان باید اساسی حلشود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیلبورد چی،

حجت‌الاسلام والمسلمین درویشیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جریان سفر به استان خوزستان به منظور بررسی مشکلات ناشی از سیل و آبگرفتگی و در گفت‌وگو با خبر ۱۳ بیلبورد چی گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات بحث آب‌های سطحی است که سال‌هاست اقدامات جدی نشده است.

وی افزود: ۴۰ درصد طرح جامع فاضلاب استان خوزستان اجرا شده و ۶۰ درصد آن اجرا نشده است و ما دنبال این هستیم تا مشکل را پیگیری کنیم تا اساسی حل شود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تصریح کرد: با پیگیری‌هایی که در این چند روز انجام می‌دهیم و جلسه‌ای که دوباره با مسئولان برگزار خواهیم کرد، درخواست می‌کنیم تا اقداماتی که مربوط به استان خوزستان است و می‌توانند انجام دهند را تسریع کنند.

وی ادامه داد: آنچه مربوط به مرکز و وزارت نیرو و دستگاه‌های دولتی است را از همین امروز همکاران ما پیگیری می‌کنند تا مشکلات مربوط به مرکز که عمدتا به تخصیص اعتبار ارتباط دارد، زودتر انجام شود.

حجت الاسلام والمسلمین درویشیان گفت: معتقدیم که باید کار اساسی صورت گیرد، چرا که این اقدامات صورت گرفته صرفا مُسکن است در حالی که مشکل باید ریشه‌ای حل شود و این حق مردم نیست که هر روز شاهد خسارت و مشکل باشند.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان