شما اینجا هستید
سلامت » شکسته شدن رکوردهای کرونایی در تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیلبورد چی،

دکتر زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۹۰ بیمار جدید کرونایی در تهران بستری شدند.
وی با بیان اینکه ۴۰ درصد بیماران بدحال کرونایی در بیمارستان‌های تهران بستری هستند، افزود: ۱۰۸ بیمارستان در تهران برای بیماران کرونایی خدمات می‌دهند و هر زمان ممکن است با محدودیت تخت برای بستری کردن بیماران کرونایی مواجه شویم.

فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونای کلانشهر تهران گفت: تاکنون ۹ بار رکورد مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در تهران شکسته شده است.
دکتر علیرضا زالی افزود: امروز ۱۰ هزار و ۷۰۰ نفر در بخش‌های بهداشتی و درمانی به صورت سرپایی به ما مراجعه کردند که همه آنان علائم بیماری کرونا یا شبه کرونا داشتند و در مجموع افرادی که در بیمارستان‌های ما در استان تهران، طی ۲۴ ساعت گذشته بستری شده اند ۸۹۰ بیمار بوده است.
وی گفت: از این تعداد (۸۹۰) بیمار ۱۸۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده اند.
فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونای کلانشهر تهران افزود: تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های تابع استان تهران که بیماران کرونایی تخصیص داده شده بیش از ۶ هزار و ۱۲۵ بیمار است یعنی ۵ روز است که عدد ما از ۶ هزار پایین‌تر نیامده و مجموعه بیماران بستری ما از ۶ هزار بیشتر است.
دکتر زالی گفت: از این ۶ هزار و ۱۲۵ بیمار؛ ۱۷۶ در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند متأسفانه از ابتدای مهر تاکنون ۹ بار رکورد مرگ و میر کرونایی و رکورد بیماران بستری در تهران شکسته شده است.

وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد چی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان