شما اینجا هستید
حوادث » یگان ویژه، سپر دفاعی مردم مقابل فتنه ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیلبورد چی،

 به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “قاسم رضایی” در مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های ویژه ناجا که با حضور یگان‌هایی از ارتش و سپاه برگزار شد، ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و آغاز هفته نیروی انتظامی، کارکنان ناجا را خادمان انقلاب اسلامی و ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی دانست و گفت: نیروی انتظامی محور آرامش جامعه و افتخار نظام اسلامی است و حضور دیگر همرزمان از ارتش و سپاه در میدان صبحگاه نیز نشان از وحدت دارد.

جانشین فرمانده ناجا ضمن تقدیر از خانواده کارکنان نیروی انتظامی، تصریح کرد: نقش خانواده‌ها بسیار مهم و محترم است و به پاس پشتیبانی از این پاسداران حریم ولایت، صمیمانه‌ترین تقدیر را از خانواده‌های کارکنان این سازمان ولایت مدار دارم.

سردار رضایی افزود: یگان ویژه سپر دفاعی مردم در مقابل فتنه‌ها و در واقع مصداق “أشدا علی الکفار و رحماء بینهم” است.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه تاکید کرد: یگان‌های ویژه ناجا پشتوانه‌ای محکم برای مردم است و در هر جایی که مردم نیاز به کمک دارند از قبیل حوادث و بلایای طبیعی (سیل، زلزله، تامین امکانات برای مقابله با ویروس کرونا و ..) در صحنه حاضر و جلودار است.

وی با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی کارکنان ناجا خاطرنشان کرد: طبق فرمایش فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی)؛ کارکنان نیروی انتظامی “مجاهدان فی سبیل الله” هستند و آسایش خود را در امنیت و آسایش مردم می‌بینند.

وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد چی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان