برگزاری جشنواره ملی کتابخوانی و طراحی پوستر فتح خون - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
جامعه » برگزاری جشنواره ملی کتابخوانی و طراحی پوستر فتح خون

به گزارش خبرنگار گروه استان های بیلبورد چی از شیراز، رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای شهرستان مرودشت از برگزاری جشنواره ملی کتابخوانی و طراحی پوستر فتح خون توسط این دانشکده به مناسبت ماه محرم و صفر و همچنین گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و بزرگداشت یاد و خاطره سید شهیدان اهل قلم شهید مرتضی آوینی خبرداد.

امیری اظهار داشت: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند در بخش طراحی پوستر با مزمون از کتاب فتح خونین شهید آوینی تا ۲۶ مهرماه ۹۹ نسبت به ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند.

او بیان کرد: کتابخوانی فتح خونین شهید آوینی نیز از دیگر بخش‌های این جشنواره است و شرکت کنندگان می‌توانند با مطالعه این کتاب در روز ۲۶ مهرماه ۹۹ از ساعت ۱۰ الی ۱۴ به صورت آنلاین و مجازی به سوالات پاسخ دهند.

امیری با قدردانی از معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای به جهت همکاری در برگزاری جشنواره ملی کتاب خوانی و طراحی پوستر فتح خون از تمام دانشجویان، اساتید و کارکنان خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه‌ای سراسر کشور برای شرکت در این جشنواره فرهنگی دعوت کرد.

رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای شهرستان مرودشت گفت: اختتامیه جشنواره نیز ۳۰ مهرماه ۹۹ از طریق وبینار آنلاین با حضور مسئولان استانی و کشوری دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، علاقه مندان می‌توانند جهت اطلاع بیشتر به سایت دانشکده فنی و حرفه‌ای مرودشت به نشانی p-marvdasht.tvu.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۷۱۴۳۳۱۳۴۷۶ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

منبع: yjc
وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد چی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان