شما اینجا هستید
حوادث » کشف ۱۲۱ فقره سرقت در اجرای طرح خیبر ۳

به گزارش خبرنگار گروه استان های بیلبورد چی از البرز، سرهنگ بیژن جنتی، فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: به منظور ارتقای امنیت اجتماعی و پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز در حوزه مرکزی شهرستان فردیس، طرح خیبر ۳ در ۲۴ ساعت در این شهرستان به مرحله اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس با اشاره به دستگیری ۲۰ سارق و کشف ۱۲۱ فقره سرقت، افزود: در این طرح گسترده ۲۸ دستگاه خودری سرقتی کشف و همچنین ۸۱ دستگاه خودروی دیگر به همراه ۵۱ دستگاه موتور سیکلت به دلیل رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی روانه پارکینگ شد.

سرهنگ جنتی با اشاره به کشف ۱۲ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده غیر مجاز و دستگیری ۳ نفر در این رابطه، گفت: در اجرای این طرح مأموران همچنین موفق شدند ۲ کیلو و ۲۲۱ گرم انواع مواد مخدر کشف، ۴۸ خورده فروش مواد مخدر دستگیر و ۳۵ معتاد متجاهر را از سطح شهر جمع آوری کنند.

او با اشاره به بازدید پلیس از ۹۵ واحد صنفی و صدور اخطاریه و پلمپ ۵۵ واحد صنفی در اجرای این طرح به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات، افزود: اجرای طرح‌های پاکسازی در مناطق مختلف این شهرستان ادامه خواهد داشت و شهروندان می‌توانند هرگونه اخبار و اطلاعات خود را در رابطه با خرید و فروش مواد مخدر، اراذل و اوباش، شناسایی سارقان سابقه دار و سایر جرائم از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به مأموران اطلاع دهند.

انتهای پیام/خ

منبع: yjc
وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد چی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان