شما اینجا هستید
حوادث » دستگیری سارقانی که فقط وانت مزدا می‌دزدیدند

به گزارش گروه حوادث بیلبورد چی، سرهنگ حسین ترکیان، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان توضیح داد: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودروی وانت مزدا در شهرستان اصفهان موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

او افزود: در این راستا اکیپی از کارآگاهان پلیس آگاهی مأمور رسیدگی به این پرونده شدند و پس از بررسی دقیق محل‌های وقوع سرقت، تحقیقات علمی و تخصصی خود را در این زمینه آغاز کردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: کارآگاهان سرانجام با به‌کارگیری یک‌سری اقدامات خاص پلیسی و تجهیزات هوشمند و رصد مجرمان سابقه‌دار موفق شدند پنج نفر را که به صورت باندی اقدام به سرقت این نوع از خودرو‌ها می‌کردند، شناسایی کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه متهمان همگی دارای سوابق متعدد کیفری بوده و دو نفر از آن‌ها نیز نسبت پدر و پسر با هم دارند، گفت: با شناسایی سارقان، مأموران در هماهنگی با مقام قضائی متهمان را در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

او با بیان اینکه متهمان تاکنون به ۱۰ مورد از سرقت‌های خودروی وانت مزدا در سطح شهرستان اصفهان اعتراف کرده‌اند، گفت: ارزش اموال مسروقه طبق برآورد کارشناسان یک میلیارد تومان است.

سرهنگ ترکیان از ادامه تحقیقات روی این پرونده به منظور کشف سرقت‌های دیگر به دست اعضای این باند، خبر داد و گفت: با اعترافات سارقان دستگیر‌شده، یک نفر مال‌خر نیز شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شده است.

منبع: شرق

وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد چی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان