شما اینجا هستید
بین الملل » برچسب هشدار توییتر بر پیام‌های ترامپ به دلیل تشویق شهروندان به تقلب انتخاباتی

به گزارش گروه بین‌الملل بیلبورد چی به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، شبکه اجتماعی توییتر بر روی دو پست از «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا، برچسب هشدار زد و دلیل آن را تشویق مستقیم شهروندان این کشور به تقلب در انتخابات سال جاری عنوان کرد.

در همین راستا این شبکه اجتماعی با اعلام قرار دادنِ برچسب هشدار بر روی دو مورد از پست‌های حساب کاربری رئیس‌جمهور کنونی و نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات سال جاری آمریکا، در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما بر روی دو توییت از ترامپ که با منافع عمومی در تضاد بود، برچسب هشدار قرار داده‌ایم. پیام‌های او تهدیدی بر سیاست یکپارچگی مدنی و تشویق مردم به دوبار رای دادن است.»

در ادامه نیز این شبکه اجتماعی افزود: «پیام‌های ترامپ گمراه کننده است، زیرا در هر ایالتِ آمریکا قوانین مختلفی برای رای‌گیری وجود دارد و در برخی ممکن است دو بار رای دادن غیرقانونی باشد.»

در راستای برچسب هشدار از سوی این شبکه اجتماعی کاربران می‌توانند پیام‌های ترامپ را نقل کنند، اما اجازه «لایک کردن»، «پاسخ دادن» و «بازنشر» آن را ندارند.

پیش‌تر نیز، ترامپ در پیامی گفته بود که شهروندان آمریکایی باید رای‌گیری پستی را انجام دهند و بعد در روز رای‌گیری به پای صندوق‌های رای بروند تا اطمینان یابند که آرای آن‌ها شمارش می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: yjc
وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد چی

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان