آگهی استخدام نویسنده غیر حضوری و اینترنتی وب سایت - اخبار بیلبورد چی
شما اینجا هستید
فرصت های شغلی » آگهی استخدام نویسنده غیر حضوری و اینترنتی وب سایت

شمای کلی همکاری

وب سایت بیلبورد چی در نظر دارد برای تامین محتوای وب سایت خود از افراد علاقه مند به مطالعه و نوشتن، دعوت به همکاری کند.

این همکاری بصورت غیر حضوری و اینترنتی خواهد بود و موقعیت مکانی شما تاثیری در همکاری نخواهد داشت.

نویسنده سایت و نویسندگی سایت

به فردی که متنی را برای انتشار در یک وب سایت آماده می کند نویسنده سایت و به این عمل نویسندگی سایت می گویند.

در عین سادگی و وضوح این تعریف، اما در عمل، نویسندگی سایت شامل طیف گسترده ای از اقدامات می باشد.

از کار ساده و سطحی کپی برداری از سایت های دیگر تا تولید محتوای اختصاصی و حرفه ای و انجام تحقیقات و مطالعات شخصی و نگارش و انتشار نتایج آن، به تمام این طیف، نویسندگی سایت می گویند.
انواع نویسنده سایت در بیلبورد چی
بیلبورد چی اقدام به استخدام دو نوع نویسنده سایت کرده است:

 1. نویسنده عادی: هر فردی با هر شرایطی که توان تولید محتوا به سبکی که مورد نظر بیلبورد چی است را داشته و شرایط همکاری را بپذیرد.
 2. نویسنده ویژه: به شخصی که علاوه بر توانایی نوشتن، توانائی جذب بازدید کننده را نیز داشته باشد، نویسنده ویژه گفته می شود.بعنوان مثال، ممکن است یک دبیر یا مدرس مایل باشد برای شاگردان و دانشجویان خود محتوایی تولید کرده و در بیلبورد چی منتشر کند.چنین شخصی می تواند علاوه بر تامین محتوای با کیفیت، برای نوشته های خود بازدید کننده نیز فراهم کند.یا فرضا شما دارای یک سایت یا وبلاگ شخصی هستید که بازدیدکنندگانی دارد.

  شما می توانید با معرفی مقالات خود در وب سایت یا وبلاگ شخصیتان، کاربرانتان را برای مشاهده بیلبورد چی ترغیب کنید.

نویسنده عادی هستید؟
بسیار هم خوب. اکثر استخدام ما از نویسندگان عادی خواهد بود.

لطفا با دقت شرایط همکاری را مطالعه کنید و طبق روالی که توضیح داده شده، عمل کنید.
نویسنده ویژه هستید؟
شما هم همانند سایر نویسندگان اقدام کنید با این تفاوت که در پیام ارسالیتان حتما به سه نکته زیر اشاره کنید:

 1. اینکه نویسنده ویژه هستید.
 2. دلایل اینکه خود را نویسنده ویژه می دانید.
 3. دستمزد درخواستی.

نویسندگی در بیلبورد چی
منظور از نویسنده و نویسندگی در هم سوال به شرح زیر است:

نویسنده: فردی که می تواند مقالات فارسی را خوانده، مطالب مفید و مربوط به موضوع مورد نظرش را از آن استخراج و دسته بندی کند و با ساده ترین زبان ارائه دهد.

نویسندگی: فرایند تبدیل یک محتوای طولانی با موضوعات مختلف، ساختار بد و جملات سخت فهم، به متنی با موضوعی مشخص و جزئی با ساختاری بهینه و قابل فهم برای عموم.
شرایط همکاری بعنوان نویسنده عادی سایت
در صورتیکه شما 1 ) توانایی 2 ) آمادگی 3 ) رضایت این را داشته باشید که در ازای دریافت مبلغی بعنوان دستمزد، متنی با ویژگی های مد نظر بیلبورد چی بنویسید، به داشتن هیچ شرط دیگری برای همکاری با بیلبورد چی نیازی ندارید.

به عبارت دیگر، ملاک های زیر برای استخدام بعنوان نویسنده عادی سایت بیلبورد چی، اهمیتی ندارد:

 • محل زندگی
 • سن
 • مدرک تحصیلی
 • رشته تحصیلی
 • سابقه کاری
 • جنسیت
 • اعتقادات
 • زمان خالی
 • ملیت

برای بیلبورد چی موضوعیتی ندارد که شما چطور بدون تحصیلات خاص و در سن 15 سالگی توانسته اید یک نویسنده با معیارهای مورد نظر بیلبورد چی شوید.

برای ما، تنها موضوع مهم این است که آیا شما در عمل می توانید خروجی مد نظر بیلبورد چی را ایجاد کنید یا نمی توانید.
وظایف نویسندگان عادی
مبنای تمام فعالیت های بیلبورد چی رضایت کاربران آن است.

وظایف نویسندگان بیلبورد چی هم تهیه محتوا با شیوه ارائه جذاب و ساده است بگونه ایکه رضایت کاربران بیلبورد چی را فراهم کند.

به بیان دیگر، تمام آنچه از نویسندگان خواسته می شود، فقط و فقط قوانینیست که منجر به تولید مقالاتی خواهد شد که رضایت کاربران را فراهم می کند.

ضمنا با مشاهده لیست مقالات سایت می توانید با موضوعات و سبک نوشتاری مقالات بیلبورد چی آشنا شوید.

مراحل استخدام نویسنده

 1. تمام متن های لازم را در سایت مطالعه کنید تا کاملا با شرایط همکاری آشنا شوید. در صورتیکه مطالعه برایتان سخت است، این بهترین نشانه است که شغل نویسندگی برای شما مناسب نیست. پس به دنبال شغل دیگری بگردید.
 2. در صورتیکه در مورد شرایط همکاری سوالی داشتید، از طریق دیدگاه های همین پست مطرح کنید.
 3. در صورتیکه با شرایط همکاری موافقید، اما با میزان دستمزد موافق نیستید، طبق ادامه مسیر عمل کنید با این تفاوت که در هنگام ارسال درخواست همکاری، مبلغ دستمزد پیشنهادی خود را هم ذکر کنید.
 4. در صورتیکه با همه شرایط و میزان دستمزدتان موافقید، در سایت ثبت نام کرده و از طریق صفحه پروفایل کاربری خود، اطلاعات بیشتری از خود ارائه دهید.
 5. بعد از ثبت نام و تکمیل اطلاعات، از طریق این صفحه، یک پیام به ادمین سایت ارسال کرده و درخواست همکاری خود را مطرح کنید. در این پیام می توانید نکات مثبت و بارز خود، تجرییات نویسندگی و هر صحبتی که می تواند به انتخاب شما بعنوان نویسنده سایت کمک کند، را بنویسید.
 6. پیام شما در کمتر از 24 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

بیلبورد چی و نویسندگان بیلبورد چی کوچکترین تعهدی برای ادامه همکاری بهم نخواهند داشت و هر یک از طرفین در هر زمانی اراده کند، همکاری به پایان می رسد.

درآمد و مزایا
به دلیل اینکه احتمالا یکی از مهمترین جنبه های این همکاری برای شما، درآمد و مزایای آن است، در مقاله ای جداگانه در مورد آن صحبت شده است.

می توانید قبل از مطالعه ادامه این متن، ابتدا مقاله مزایا و درآمد نویسندگی سایت را مطالعه کنید.
مراحل همکاری

 1. انتخاب موضوع انتخاب موضوع مقالات در بیلبورد چی، به انتخاب خود نویسندگان و با هماهنگی ادمین سایت انجام می شود.در حقیقت یکی از نکات مثبت همکاری با بیلبورد چی این خواهد بود که نویسندگان، در موضوعات مورد علاقه خود به مطالعه و نوشتن اقدام می کنند و نقش مدیریت سایت بیشتر جهت دهی های کلی، نظرات بر متون و محتوا و بهبود سبک ارائه و ظاهر مقالات خواهد بود.در مرحله اول، از طریق گفتگوی مستقیم تلگرامی، موضوع مقالات تعیین خواهد شد.
 2. نوشتن مقاله بعد از دریافت موضوع، نویسنده منابع مورد نظر خود از جمله وب سایت های دیگر را مطالعه کرده و مقاله خود را بر مبنای اطلاعات جمع آوری شده می نویسد.نویسندگان بیلبورد چی در انتخاب منبع آزاد بوده و ضمنا نیازی به ذکر منابع مورد استفاده خود ندارند.
 3. ارسال متن مقاله برای بیلبورد چی بعد از اتمام مقاله، متن آن با هر روشی که نویسنده راحت تر است، ترجیحا تلگرام، برای ادمین بیلبورد چی ارسال می شود.
 4. ارزیابی مقاله مقاله ی ارسالی نویسنده، توسط ملاک ها و معیارهای آموزش داده شده در مقاله آموزش نویسندگی سایت در بیلبورد چی، بررسی می شود.سپس سه حالت در مورد مقاله نویسنده ممکن خواهد بود:
  • تائید در صورت تائید متن، مقاله برای آمادسازی برای انتشار، تحویل تیم بیلبورد چی خواهد شد و دستمزد نویسنده بلافاصله پرداخت خواهد شد.
  • تائید بشرط اصلاح در صورتیکه متن دچار اشکالاتی باشد اما این اشکالات قابل رفع باشد، توسط تیم بیلبورد چی یا خود نویسنده، اصلاحات انجام می شود و بعد از تائید متن، همانند مورد بالا عمل خواهد شد.
  • عدم تائید در صورتیکه متن دچار مشکلات اساسی باشد، در صورتیکه قابلیت اصلاح توسط خود نویسنده را دارا باشد به او بازگردانده می شود ولی در صورتیکه ضعف های متن نشان دهنده عدم توانایی نویسنده باشد، طبق مفاد قراردادی که بین بیلبورد چی و نویسنده تنظیم شده است، عمل خواهد شد.
 5. همکاری بعدی بعد از تائید مقالات قبلی نویسنده و دریافت دستمزد، نویسنده اعلام می کند که آیا تمایل و آمادگی برای دریافت مقالات جدید را دارد یا خیر.در صورتیکه نویسنده مایل به ادامه همکاری نباشد، بدون هیچ مساله ای همکاری به پایان می رسد.اما در صورت تمایل هر دو طرف به ادامه همکاری، نویسنده در نوبت تعیین موضوع برای مقالات بعدی قرار خواهد گرفت.
 6. پردازش اختصاصی مقالاتی که توسط نویسندگان ارسال می شود، با عملیات های خاصی از نظر کاربر پسندی و افزایش کیفیت شاخصه های سئو، دچار تغییراتی می شود.بطور مثال، نویسندگان نقش یا وظیفه ای برای انتخاب تصاویر مناسب مقالات نخواهند داشت و تیم بیلبورد چی براساس معیارهای خود، در صورت لزوم، تصاویری برای مقالات تهیه و به آنها اضافه می کند.در این مرحله، متن تبدیل به کدهای قابل انتشار در سایت می شود.
 7. انتشار مقاله ی کد شده در نوبت انتشار قرار خواهد گرفت.

  بعد از انتشار مقاله، به نویسنده مقاله اطلاع داده خواهد شد.

 8. ویرایش و ارتقاء بعد از انتشار مقاله، نویسنده می تواند مقاله را بازخوانی کرده و در صورتی که پیشنهادی برای ارتقاء یا ویرایش آن دارد، ارائه دهد.از آنجاکه مقالات با نام شخص نویسنده منتشر می شود، همیشه این حق برای نویسنده محفوظ خواهد بود که برای ویرایش و ارتقاء نوشته خود اقدام کند.البته در صورتیکه بعد از چند ماه مقاله رتبه خوبی در گوگل پیدا نکند، متن مقاله توسط تیم بیلبورد چی ویرایش و یا حتی بازنویسی می شود.

نحوه ارزشیابی عملکرد نویسنده ها
هم اکنون بیلبورد چی ده ها تقاضای همکاری بعنوان نویسنده سایت از سمت افراد مختلف متقاضی نویسندگی سایت دریافت کرده و این درخواست ها بصورت روزانه افزایش می یابد.

اما بیلبورد چی عملا به این تعداد نویسنده نیاز نخواهد داشت و طبیعیست که تمرکز همکاری بر روی نویسنده های با کیفیت تر خواهد بود.

کیفیت کار یک نویسنده با پارامتر های زیر بررسی می شود:

 1. میزان رعایت اصول هر مقدار که یک نویسنده اصول آموزش داده شده در مقاله آموزش نویسندگی در بیلبورد چی را بیشتر رعایت کند، بعنوان نویسنده بهتری شناخته خواهد شد.
 2. ویژگی های شخصیتی اینکه یک نویسنده بسیار چیره دست است به معنای آن نیست که لزوما شخصیت مثبت و بالایی داشته باشد.ویژگی های شخصیتی و ادب و معرفت نویسنده، بسیار برای ما حائز اهمیت است.
 3. بازدید هر قدر مقاله یک نویسنده بازدید بیشتری بگیرد، طبیعتا ما خوشحال تر خواهیم بود.نویسندگانی که بهر نحو برای مقالات خود بازدید کننده بیابند، طبیعتا محبوب تر خواهند بود.

  افرادیکه توانایی جذب بازدید بالایی داشته باشند، دستمزد مجزایی برای اینکار دریافت خواهند کرد.

 4. در دسترس بودن هر قدر نویسنده ای در دسترس تر باشد، طبیعیست که کار کردن با وی راحت تر خواهد بود.منظور از در دسترس تر بودن، سرعت عملکرد و میزان زمان آنلاین بودن است.
 5. تعهد کاری طبیعتا ما علاقه مندیم با نویسندگان همکاری کنیم که بجز تعهد کاری ایکه برای نوشتن مقالات خود دارند، نسبت به بیلبورد چی و موفقیت آن هم متعهد و دلسوز باشند.بعنوان مثال، نویسنده ایکه هیچ بازدیدی از سایر صفحات سایت و مقالات سایر کاربران ندارد، می تواند یک نویسنده متعهد و دلسوز نسبت به بیلبورد چی شناخته شود؟
 6. امکان همکاری بیشتر برخی نویسنده ها توان ترجمه هم دارند، برخی دیگر امکان کمک در تبلیغات یا جذب بازدید کننده، برخی بواسطه شرایطی می توانند بیلبورد چی را در مراکز و حتی کشورهای دیگر معرفی کنند و … طبیعیست که این افراد، گزینه های جذاب تری برای همکاری خواهند بود.

جمع بندی ای از آگهی استخدام نویسنده سایت
بیلبورد چی دارای سبک خاصی از تولید محتوا است و روش تولید محتوای مد نظر خود را بطور رایگان به علاقه مندان به نویسندگی آموزش می دهد.

شما نیازی به داشتن هیچ نوع سابقه، تحصیلات و یا شرایط خاص دیگری نیستید.

اگر به مطالعه علاقه مندید و نوشتن را دوست دارید، آموزش سایر مسائل با بیلبورد چی خواهد بود و شما می توانید بعنوان نویسنده در این سایت فعالیت کنید.

علاوه بر این صفحه، شما نیاز دارید که مقالات زیر را هم حتما مطالعه کنید (ضروری) :

 • درآمد و مزایای نویسندگی سایت
 • آموزش نویسندگی سایت در بیلبورد چی

ضمنا بهتر است صفخات زیر را هم بررسی کنید (کاملا اختیاری):

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

اخبار بیلبورد چی | جدیدترین اخبار ایران و جهان